RioBand POLSKO NIEMIECKI ZESPÓŁ

Zespół RioBand powstał w roku 1992 jako duet. Lider zespołu – Bernhard – prowadzi go z powodzeniem do dziś. Oferujemy Państwu zróżnicowany skład – w zależności od wielkości imprezy, od 1. do 5. osób, wraz z wokalistką. Gramy przeboje dla wszystkich pokoleń – starsze, nowsze i najnowsze!

RioBand oferuje Państwu kompleksową oprawę muzyczną imprez takich jak: wesela, zabawy taneczne, dancingi, bale, imprezy okolicznościowe, festyny itp. Zajmujemy się nie tylko obsługą muzyczną, ale także konferansjerowaniem koncertów, wesel oraz wszelkich imprez, na których potrzebna jest dobra muzyka oraz świetna zabawa. Nasz repertuar jest bardzo szeroki. Gramy utwory minionych lat jak i współczesne, aktualnie panujące na listach przebojów. Specjalizujemy się w hitach światowej, niemieckiej, śląskiej i polskiej muzyki rozrywkowej, począwszy od utworów pochodzących z lat 60-tych, skończywszy na przebojach współczesnych. W swoim repertuarze mamy również utwory klasyczne takie jak walce i  polonezy, nie stronimy również od biesiady i polskiego folkloru.
Podczas imprez prowadzimy różne konkursy oraz zabawy. Zapewniamy wspaniałą atmosferę wszystkim uczestnikom. W trakcie wesel organizujemy oczepiny oraz zabawiamy gości.

Wykonujemy swoją pracę z pasją, wysoką kulturą osobistą i zaangażowaniem, co bezpośrednio przekłada się na frekwencję na parkiecie, który zazwyczaj jest pełen tańczących par 🙂

RioBand to GWARANCJA udanej imprezy!

Zespół RioBand z Olpe – ta nazwa brzmi dla Państwa znajomo? To my jesteśmy oryginałem – tylko z nami zyskacie Państwo długoletnie doświadczenie i profesjonalizm, a tym samym najwyższą jakość usług.

 Zespół RioBand z Olpe – zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku